Platforma Bibox Digital Asset Exchange: 50 000 aktívnych používateľov za deň

0
969
Tallinn, Estónsko, 19. apríla 2018 - Po piatich mesiacoch pritiahol päť miliónov obchodníkov s priemerným počtom 50 000 aktívnych používateľov za deň, platforma na výmenu digitálnych aktív na báze AI Bibox dnes oznámila priemerné denné obchody vo výške 100 miliónov USD. Vďaka superbezpečnej obchodnej platforme, ktorá využíva najnovšie informácie o veľkej dátovej analýze a technológii AI na odhalenie obchodných anomálií, ktoré predstavujú riziko v reálnom čase, zaznamenala spoločnosť Bibox mieru rastu používateľov vyššiu ako 300% mesačne. Bibox poskytuje funkcie pre profesionálnych obchodníkov, medzi ktoré patria plánované, podmienené, Iceberg, TWAP, Stop Loss / Gain objednávky. S podporou blokov a proprietárnych algoritmov spoločnosť Bibox podporuje viac ako 35 žetónov a 112 obchodných párov vrátane Bitcoin, Ethereum a Tether, pričom AI vyberá výpisy nových tokenov na platforme Bibox Digital Exchange na základe zásluh. Spoločnosť Bibox prijíma a end-to-end prístup k bezpečnosti založenom na AI, ktorý zahŕňa monitorovacie funkcie a upozornenia na podozrivé aktivity. Vzhľadom na transparentnosť a bezpečnostnú povahu CEO Jeffrey Lei chce rozšíriť bezpečné obchodovanie nad rámec kryptografických geekov a vytvoriť platformu, ktorá bude prístupná každému.
#bibox

Tallinn, Estónsko, 19. apríla 2018 – Po piatich mesiacoch pritiahol päť miliónov obchodníkov s priemerným počtom 50 000 aktívnych používateľov za deň, platforma na výmenu digitálnych aktív na báze AI Bibox dnes oznámila priemerné denné obchody vo výške 100 miliónov USD.

 

Vďaka superbezpečnej obchodnej platforme, ktorá využíva najnovšie informácie o veľkej dátovej analýze a technológii AI na odhalenie obchodných anomálií, ktoré predstavujú riziko v reálnom čase, zaznamenala spoločnosť Bibox mieru rastu používateľov vyššiu ako 300% mesačne. Bibox poskytuje funkcie pre profesionálnych obchodníkov, medzi ktoré patria plánované, podmienené, Iceberg, TWAP, Stop Loss / Gain objednávky.


S podporou blokov a proprietárnych algoritmov spoločnosť Bibox podporuje viac ako 35 žetónov a 112 obchodných párov vrátane Bitcoin, Ethereum a Tether, pričom AI vyberá výpisy nových tokenov na platforme Bibox Digital Exchange na základe zásluh. Spoločnosť Bibox prijíma a end-to-end prístup k bezpečnosti založenom na AI, ktorý zahŕňa monitorovacie funkcie a upozornenia na podozrivé aktivity.

Vzhľadom na transparentnosť a bezpečnostnú povahu CEO Jeffrey Lei chce rozšíriť bezpečné obchodovanie nad rámec kryptografických geekov a vytvoriť platformu, ktorá bude prístupná každému. „Nakoniec používatelia s rôznymi schopnosťami tolerancie rizika budú mať odlišný prístup k obchodným službám a poplatkom podľa ich identity.“

V súčasnosti môže spoločnosť Bibox spracovať súčasne viac ako 10 miliónov používateľov a 1 milión transakcií za sekundu.

Viac informácií nájdete na oficiálnych stránkach Bibox

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri  a chatovať môžete v skupine na Telegrame. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem