PodOne – ICO

0
2199
PodOne ICO

Spoločnosť PodOne, ktorá je určená pre malé aj veľké spoločnosti, je jednoduchou cestou pre spoločné spájanie podnikov a poskytuje stovky spôsobov, ako maximalizovať efektívnosť a minimalizovať náklady.

Pre organizácie, ktoré chcú využívať decentralizovaný systém, sú funkcie, ktoré ponúka spoločnosť PodOne, skvelým miestom na začatie. Väčšina prínosov využívania autonómneho maximalizátora efektívnosti súvisí so šetrením času a peňazi.

PodOne poskytuje decentralizovanú platformu pre podniky aby mohli narábať s časom svojich zamestnancov. Jednoduché rozhranie umožňuje callcentrám prístup k údajom o zamestnancoch a tí ktorí práve nemajú čo robiť, dostanú prioritne úlohu a tým sa zmenšia prestoje na zamestnancov.


Manažment prestojov

Spoločnosť PodOne, umožňuje spoločnostiam „vydražiť“ čas nečinnosti svojich zamestnancov inými spoločnostami a poskytnúť ich spoločnostiam, ktoré práve potrebujú dodatočnú pomoc pri splnení zákaziek.

To znamená, že spoločnosti, ktoré správne využívajú PodOne, dokážu pretaviť to, čo kedysi bolo drastickým plytvaním času a peňazí na zamestnancoch do ďalšieho zisku.

Callcentrá v celej krajine dostanú prístup do databázy dostupných zamestnancov, ktorí sú v súčasnosti k dispozícii na to, aby využívali svoj „čas nečinnosti“ pre rôzne úlohy, na ktoré sú kvalifikované aj v iných spoločnostiach.

Pre zamestnávateľov, ktorí používajú PodOne, je to neuveriteľne všestranný prvok; pružný personál umožňuje zamestnávateľom hľadať konkrétnych nečinných zamestnancov, ktorí by boli najvhodnejší dočasne pre ich firmu bez toho, aby ich museli zaúčať a míňať peniaze na školenia.

PodOne University

PodOne tiež umožňuje zamestnancom, podľa uváženia zamestnávateľa, zúčastňovať sa na kurzoch, ktoré im poskytujú „rozšírené zručnosti“, ktoré zvyšujú ich atraktívnosť pri poskytovaní služieb na decentralizovanej platforme.

Podľa Wall Street Journal, čas nečinnosti stojí len amerických zamestnávateľov 100 miliárd USD ročne.

Zárukou tohto projektu by mal byť aj fakt, že ho odporúča John McAfee. Aby toho nebolo málo, McAfee zadal stránke cryptoconnection.com aby pre neho urobila hĺbkový audit tohto ICO. Podľa tohto auditu to vyzerá viac než dobre.

Odkaz na audit: https://cryptocoinconnection.com/pod-one-audit.pdf

ICO predaj

Tokeny sa dajú kúpiť len za Ethereum. Dôležité je, že tieto tokeny sú typu ERC20 číže môžete použiť len peňaženky, ktoré podporujú tento typ tokenu.

My a aj PodOne odporúčame MyEtherWallet (MEW). Pokiaľ ešte nemáte MEW, môžete nájsť návod v našej sekcii návody.
Keď kúpite tokeny, musíte si ich ručne pridať do MEW. Návod tiež nájdete v našej sekcii návody. Adresu kam treba poslať ETH, nájdete na ich stránke.
Gas Limit musí byť nastavený na 200 000 a GWEI na 52.

Neposielajte Ethereum z obchodných platforiem!!!!!!!!!!!

PodOne token má značku QBE

Token bude slúžiť na platby v systéme PodOne
Začiatok predaja fázy 1:  15.1.2018
Koniec fázy 1:                 15.2.2018
Začiatok predaja fázy 2:  1.3.2018 
Koniec fázy 2:                 31.3.2018

Cena počas fázy 1:          3,000 QBE = 1 ETH (100% bonus)
Cena počas fázy 2:          1,500 QBE = 1 ETH – 
Maximum tokenov :         100,000,000 QBE 
Softcap:                          3,125 ETH 
Hardcap:                         45,000 ETH 
Token Type:                    ERC20

Na pridanie tokenu do MEW potrebujete tieto údaje:

Address: 

 0xc029ba3dc12e1834571e821d94a07de0a01138ea 
Token Symbol: QBE 
Decimals: 18Tento článok slúži ako predstavenie projektu a nie ako finančná rada!

Ak máte nejaké ďalšie otázky, alebo radi by ste niečo doplnili, navštívte naše FÓRUM