Pozitívne udalosti tlačia Tron (TRX) hore

0
727
Tron TRX

Tron (TRX) sa aktuálne, podľa celkovej trhovej kapitalizácie nachádza na 8 mieste, pričom preskočil Stellar. TRON-u sa za posledné dva dni podarilo vyskočiť o približne 20 percent.

Dnešný rast sa zastavil na hodnote 858 satoshi, pričom nastala jemná korekcia a aktuálne sa obchoduje na úrovni 820 satoshi. Tron za toto všetko vďačí jednoznačne hypu okolo BitTorrent airdrop.

TRX / USD

Po prelomení vlajkovej formácie a možných prichádzajúcich novinkách by cena TRX mohla pokračovať vo svojom vzostupnom trende s prvými cieľmi na úrovni 0,0358 USD a 0,0415 USD. Ak sa dostane nad tieto úrovne, ďalšia zastávka je na úrovni rezistencie 0,0519 USD, čo je o 77% vyššia hodnota než je súčasná cena TRX.


Tento veľmi pozitívny scenár je však v značnej miere ovplyvnený nutnosťou, aby u Bitcoinu nedošlo k žiadnym poklesom – naopak – bolo by nesmierne vhodné, keby Bitcoin o niečo vzrástol.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE