Poznáme termín spustenia Binance DEX

0
917
Binance je druhou najväčšou zmenárňou z hľadiska objemu na svete. Jej CEO, Changpeng Zhao prezradil, kedy zmenáreň ponúkne svojim užívateľom decentralizovanú smenu. Projekt DEX by mal byť spustený neskôr v tomto mesiaci. So správou prišiel informačný web Cointelegraph, ktorý cituje zdroje na Soulskej konferencii Deconomy.Zhao je účastníkom konferencie Deconomy - kryptomenovej konferencie, ktorá sa koná v hlavnom meste Južnej Korei od 4. do 5. apríla. Pri svojej reči počas panelu

Binance je druhou najväčšou zmenárňou z hľadiska objemu na svete. Jej CEO, Changpeng Zhao prezradil, kedy zmenáreň ponúkne svojim užívateľom decentralizovanú smenu. Projekt DEX by mal byť spustený neskôr v tomto mesiaci. So správou prišiel informačný web Cointelegraph, ktorý cituje zdroje na Soulskej konferencii Deconomy.

Zhao je účastníkom konferencie Deconomy – kryptomenovej konferencie, ktorá sa koná v hlavnom meste Južnej Korei od 4. do 5. apríla. Pri svojej reči počas panelu „Centralized vs Decentralized“ CZ oznámil hneď dve dôležité správy.

Podľa CZ bude Binance DEX – decentralizovaná kryptomenová zmenáreň na Binance blockchaine – plne funkčná a pripravená na nápor zákazníkov už teraz v apríli. Ďalšie detaily ohľadom spustenia celej platformy zmenáreň Binance ani CEO CZ neposkytli.


Druhé oznámenie sa týka spustenia projektu Binance Singapur: CZ povedal, že zmenáreň fiat-to-crypto (z fiatu do kryptomeny) bude fungovať v krajine tiež už v apríli.

Binance spustila testnet DEX už na konci februára. V tom čase mali používatelia možnosť vytvárať peňaženky a obchodovať s niektorými tokenmi na zmenárni. Platforma bude podľa všetkého podporovať decentralizované softvérové ​​a hardvérové ​​peňaženky.

Binance Trust Wallet bude integrovaná do zmenárne. Rovnako tak bude zmenáreň podporovať Ledger Nano S. Viac peňaženiek sa môže pridať po štarte celého projektu.

Binance tiež odhalila, že jej Trust Wallet bude podporovať nový systém stakingu, ktorý bude k dispozícii na konci druhého kvartálu roka 2019. K tomu pridala zmenáreň podporu pre Tezos (XTS). Podporu funkcie stakingu kryptomeny Tezos, už zaviedla napríklad zmenáreň Coinbase.

Binance Coin v roku 2019

BNB zažil za posledné tri mesiace strmý rast. Z časti tomu vďačia aktívnemu prístupu CEO CZ a vývojárskemu tímu zmenárne, ktorý pracuje dňom i nocou. V čase písania článku sa BNB obchoduje okolo 19 USD. Ešte pred tromi mesiacmi to ale bolo 5 dolárov.

Podľa dát z CoinMarketCap by mohol ako prvý väčší token po roku 2018 dosiahnuť svoje najvyššie hodnoty v histórii. Avšak mnoho traderov sa zhoduje, že teraz sa už neoplatí do kryptomeny investovať. To je však na uvážení každého investora.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE