Predpoveď ceny ETH od renomovaného experta

0
1595
Nezávislá finančná poradenská spoločnosť deVere Group, ktorá poskytuje služby v oblasti správy investícií a správy majetku, predpovedala, že cena Etherea (ETH) by mohla do konca roka dosiahnuť 2500 dolárov, informoval o tom MarketWatch  27. apríla.     Finančná poradenská spoločnosť uviedla, že druhá najväčšia kryptomena zaznamenala výrazný nárast a predpokladá, že môže dosiahnuť ďalší štvornásobný nárast vďaka rastúcemu prijatiu digitálnej meny a využívaniu inteligentných zmlúv. Nigel Green, zakladateľ a generálny riaditeľ skupiny deVere, povedal: 
#ethereum

Nezávislá finančná poradenská spoločnosť deVere Group, ktorá poskytuje služby v oblasti správy investícií a správy majetku, predpovedala, že cena Etherea (ETH) by mohla do konca roka dosiahnuť 2500 dolárov, informoval o tom MarketWatch  27. apríla. 

 

Finančná poradenská spoločnosť uviedla, že druhá najväčšia kryptomena zaznamenala výrazný nárast a predpokladá, že môže dosiahnuť ďalší štvornásobný nárast vďaka rastúcemu prijatiu digitálnej meny a využívaniu inteligentných zmlúv. Nigel Green, zakladateľ a generálny riaditeľ skupiny deVere, povedal: 


„Predpokladá sa, že cena Ethereum sa v tomto roku výrazne zvýši a do konca roka 2018 by mohla dosiahnuť 2500 dolárov s ďalším nárastom v roku 2019 a 2020 […] Tento všeobecný nárast bude podporovaný tromi hlavnými vodičmi. Po prvé, stále viac a viac platforiem používa Ethereum ako prostriedok obchodovania. Po druhé, zvýšené využívanie inteligentných zmlúv a po tretie, decentralizácia cloud computingu.“ 

 

Green tiež uviedol, že zavedenie regulácie trhu s kryptomenami je len otázkou času. Podľa Greena to bude mať za následok väčšiu dôveru na trhu a lepšiu ochranu investorov. V čase tlače sa Ethereum obchodoval na úrovni 653,66 dolárov a trhový limit predstavoval 64,7 miliardy dolárov.  

Začiatkom tohto mesiaca spoluzakladateľ spoločnosti Fundstrat – Tom Lee, známy svojimi optimistickými predpoveďami ceny Bitcoinu, zopakoval svoje vzrušujúce prognózy pre cenu BTC a povedal CNBC, že do konca roka dosiahne 25 000 dolárov. 

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri  a chatovať môžete v skupine na Telegrame. Ak si chcete jednoducho kúpiť – predať Bitcoin alebo inú kryptomenu, kliknite sem