PundiX

0
1720
PundiX

PundiX je firma pôvodom z Indonézie. Je to zabehnutá firma, ktorá si stanovila cieľ, že kompletne zjednoduší prácu s kryptomenami.

Ich cieľom je dosiahnuť to, aby bolo možné kupovať kryptomeny ako kúpiť si flašu vody doslova.

Hlavným artiklom ich portfólia je terminál na platbu a správu kryptomien.
Tento terminál je na svete a už ho používa momentálne 20000 ľudí mesačne v Indonézii.
ICO prostriedky chcú použiť na vývoj nových terminálov, platobných kariet a aplikácií pre malé obchody a samozrejme výrobu týchto terminálov. Chcú zabezpečiť, aby sa v Jakarte dalo pešo dojsť do 5minút k takémuto terminálu a zaplatiť kryptomenami.


Pokiaľ chcete nakúpiť ich tokeny v ICO, je potrebné prejsť KYC-om, nie je to nič strašné, žiadajú kontaktné údaje a fotku ID. Tí, ktori prejdú, sa dostanú na whitelist a budú môcť kúpiť ICO.

ICO sa dá kúpiť iba za Ethereum a pôjde o ERC20 token. Za jeden Ethereum dostanete 500PXS tokenov. PundiX bude formou airdropu rozdávať ďaľšie tokeny tým, ktorí budú držať ico nákup tri roky.

Pri ICO cene za 1 Ethereum bude airdrop činiť ďaľších necelých 1200 tokenov. Na ich stránke je kalkulačka a dá sa tam zadať presné číslo. Počas ICO bude aj bonus 1.týžden 15%, 2.týždeň 10% a 3.tyždeň 5%.

Ico trvá od 21.1.2018 do 31.1.2018, v pre-ICO vyzbierali 6 miliónov USD.
Tažiť chcú hlavne z toho, že vo východnej Ázii má len 24% dospelých ľudí právo na bankový účet a dali si za cieľ do troch rokov priniesť do krypto sveta ďaľších 100 000 000 ľudí. Držíme im palce.

PundiX vydalo 25.12.2017 zhodnotenie roka 2017 a vyhliadky na rok 2018.
Najdôležitejšie je, že ich čínsky tím vytvoril 3 druhy platobných termínálov, každý z nich bude spĺňať potreby iných zákazníkov a bude sa s nimi dať platiť týmito menami: BTS, ETH, XEM, LTC, PXS, QTUM, XLM, ACT tokeny a postupne pribudnú ďaľšie.