Rentberry ICO

0
1537
Rentberry ICO

Rentberry ponúka decentralizovanú platormu na dlhodobý prenájom domov, umožňuje majiteľom nehnuteľností a nájomcom vybaviť všetko na jednom mieste, bez potreby platiť realitnú agentúru.

Rentberry ICO bolo vytvorené aby sa dacentralizovala a zlepšila ich existujúca platforma,ktorá vznikla v 2015.

Táto palftorma už má 110 000 užívateľov a vyše 180 000 ponúk nehnuteľností, čo je jej najväčšíi benefit že už je to fungujúci business.


Momentálne táto platforma ponúka kompletné služby ohladom dlhodobého prenájmu. Rentberry zvýšila transparentnosť pre nájomcov tým že pridala do svojej ponuky aukčný protokol , kde môžu nájomcovia pridávat ponuky na konkrétnu nehnuteľnosť na základe verejnej súťaže. Tento protokol vytvára aj osobné hodnotenie nájomcov a prenajímateľov založené na recenziách, verejných informáciách a nájomnej histórii.

Rentberry použila blockchain na vytvorenie ich ICO tokenu, ktorý sa má používať na platenie poplatkov, nájmu,upratovanie, opráv a ak bude treba tak aj rozdelenie platby nájmu medzi viacerými najomcami v jednej nehnuteľnosti.

Rentberry plánuje zo získaných peňazí expandovať do ďalších krajin ako aj spomínaného bodového ratingu a vytvorenia nejakého algorytmu pre zjednodušenie všetkých služieb v oblasti dlhodobého prenájmu.

Zakladateľmi sú :

Alex Lubinsky:v minulosti finančný analytik pre Cisco a konzultant pre Delloitte a pár ďalších firiem.

Alexey Pertilov: vyštudovaný programátor z Berkeley a Stanford, skúsenostami zo softwérového inžinierstva z Phoenix Technologies, Hi5, Altera, and Amazon Music.

Informácie o Rentberry ICO:

Price: 1 ETH = 2,500 BERRY

Platform: Ethereum

Accepting: ETH, BTC

Minimum investment: 0.1 ETH / 250 BERRY

Soft cap: 3,000,000 USD

Hard cap: 30,000,000 USD

Country: USA

ICO trvá do 28.2.2018

Veĺkým plusom je, že táto existujúca firma má sídlo v USA , kde podľa všetkého komisia pre cenné papiere už prijala opatrenia proti podvodným ICO.

Maju aj zaujímavý bounty program počas celého ICO môžu ĺudia získať zadarmo Berry tokeny zdielaním postov, písaním článkov ale aj prekladom dokumento. Stačí sa zaregistrovať na Cryptocomos platformu, ktorú berry využíva na predaj ICO tokenov. Ak by ste nám chceli pomôcť môžete použiť náš referral link na Cryptocomos-e.

Na tomto linku sú všetky informácie o bounty programe, ale v podstate sa zaregistrujete na Cryptocomos, liknete im stránku a zdieĺate ich posty aby sa zvýšilo povedomie o ich firme, potom vyplníte formulár s vašimi údajmi, zdielanými linkami  a oni vám za to po ukončení ICO dajú tokeny. Takisto je možné si kúpiť tokeny , aktuálne je 27% bonus , ktorý sa bude pomaly znižovať.

Tento článok neslúži ako finančná rada!