SEER – Decentralizovaná platforma

0
1429
SEER

SEER je nová decentralizovaná platforma, ktorá sa zaoberá predpoveďami športových a iných udalostí, finančných trhov. Užívatelia budú môcť posielať na posúdenie svoje tipy a s 3300 transakciami je táto blockchain platforma označovaná za nástroj ďaľšej generácie.

SEER obsahuje službu SEER Comittee a rozhodcovský mechanizmus, ktoré by mali zaručiť vysokú efektívnosť, objektívnosť a vládu samých sebe.

Beta verzia SEER už bola vyvinutá a bude vydaná v Q1 2018.  Tím The Power Fans bude tiež investor SEER a bude vyvíjať decentralizované aplikácie pre platformu.


ŠPORTOVÉ STÁVKY

Športové tipovanie je obrovský trh a SEER má poskytovať autentické riešenie predpovedí. Vďaka decentralizácii by mala táto platforma automaticky odhaľovať klamlivé predpovede a spam.

PREDPOVEĎ CIEN AKTÍV

Cena aktív, ako realít alebo komodít nás ovplyvňuje dennodenne. Užívatelia budú môcť budovať trh s predpoveďami na SEER-e a privítať nových užívateľov, ktorí sa môžu podielať na tvorbe predpovedí špecifických aktív.

PREDPOVEĎ UDALOSTÍ

Ako bonus SEER umožní užívateľom predpovedať udalisti,  napríklad či sa Trump stane prezidentom na ďaľšie obdobie.

Najväčšími konkurentmi SEER sú Gnosis, Stox a Augur. Počas predpredaja sa dosiahol hardcap, takže uvidíme či sa dočkáme aj ICO predaja. Pri pohľade na ceny tokenov konkurentov by to nemusela byt zlá investícia. Gnosis 345$, Augur 77$ a Stox 1.67$.

Chceme upozorniť čitateľov, že toto nie je finančná rada a je na každého zvážení ako naloží so svojimi financiami.