Signals- revolučná platforma a vlastná kryptomena z Česka

0
11725
https://kryptoweb.sk/signals-revolucna-platforma-a-vlastna-kryptomena-z-ceska/
Signals

Úspešný český startup začal s predajom svojej kryptomeny do celého sveta. Prečo investovať?

Signals, projekt našich českých susedov sa teší priazni kryptokomunity z celého sveta. Tento projekt má ambície zmeniť súčasný svet obchodovania s kryptomenami. Zároveň od pondelka 12. Marca 2018 Signals začal s hlavným predajom svojej kryptomeny- SGN tokenu.

Obchodovanie s kryptomenami sa stáva čoraz zložitejším a vyžaduje veľa znalostí z rôznych oblastí, na ktoré môže byť človek často krát prikrátky. Bežnou ľudskou vlastnosťou je rozhodovanie na základe emócií, čo má následne negatívny vplyv na vlastný kapitál ale aj na celkový trh. 


Signals vidí potenciál vo využití moderných techník, akými sú umelá inteligencia, “machine learning” a spracovanie veľkých dát pre efektívnejšie obchodovanie na kryptoburzách. 

Ako funguje Signals?

Signals chce ľuďom ponúknuť platformu, kde môžu jednoducho zostaviť rozumnú obchodnú stratégiu a následne ju za poplatok ponúknuť ďalším obchodníkom pre takzvaný copy-trading. Pokiaľ nemáte skúsenosti s programovaním a aj tak by ste chceli využiť výhody algoritmického obchodovania, veľkým prínosom pre vás iste bude vizuálny nástroj – Signals Strategy Builder. Ide o grafický editor, s ktorého pomocou môžete bez znalostí kódu vytvárať kvalitné obchodné stratégie. Pri vytváraní stratégií spájate grafické komponenty, indikátory, a optimalizujete ich nastavenia na základe historických dát.

Ďalšou veľkou súčasťou tohto projektu je prepojenie krypto obchodníkov s komunitou programátorov a dátových analytikov. Pokiaľ ste jedným z nich a viete programovať, budete môcť sami vytvárať indikátory v jazyku podobnom Pythonu a tieto indikátory potomďalej predávať obchodníkom, ktorí z nich môžu stavať svoje stratégie.

Myšlienka celého projektu je vlastne jednoduchá. Každý nech robí to, čo vie najlepšie. Vývojári môžu vymyslieť nové indikátory a obchodníci ich potom využijú ako stavebné bloky ich stratégií. Vyhrávajú všetci.

Prečo investovať?

Signals skutočne nezaháľa a vytvára partnerstvá s inými firmami, ktoré prinesú platforme zlepšenie. Momentálne ich partnerom sú iExec- cloud computingová platforma založená na blockchain technológii, ďalej predikčný trh STOX a pražské dátové centrum SafeDx patriace jednej z najväčších technologických firiem na svete Foxconn. 

Doteraz sa Signals vo všetkom darilo. V Novembri 2017 úspešne dosiahol vo svojom predpredaji SGN tokenov hard cap, následne vydal prvú verziu produktu, ktorá má výborné ohlasy a získal celosvetovú podporu komunity vo veľkosti takmer 20 000 fanúšikov.  

V pondelok 12. Marca 2018 Signals otvoril hlavný predaj svojich SGN tokenov, ktorý umožní financovanie ďalšieho rozvoja platformy a čo najskôr aj skvelý finálny produkt. Zapojte sa aj vy na signals.network !

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri