Stellar a NEO klesajú na cene

0
938
Kým vonku klesá teplota, hodnota najznámejšej kryptomeny Bitcoin (BTC) sa aspoň na chvíľu ustálila. Niektoré známe kryptomeny však začali strácať za svojimi najväčšími konkurentmi v rebríčku najväčších kryptomien. Ako príklad môžeme uviesť napríklad Stellar Lumens, ktorý sa z predtým pevnej piatej pozície postupne prepadol až na deviatu priečku a vo svojej trhovej kapitalizácii ho dokonca predbehla aj kryptomena Tron (TRX). Je zaujímavé, že pohľad na druhú desiatku rebríčka pripomína skôr minuloročnú Top desiatku, pretože sa sem prepadlo Monera, IOTA, Dash, Ethereum Classic alebo konkurent Etherea - kryptomena NEO. Top kryptomeny Bitcoin (BTC) -  Najväčšia kryptomena Bitcoin za posledný týždeň skôr stagnovala na svojej cene, rovnako ako jej denné obchodovanie neprinášalo žiadne výraznejšie výkyvy. Na začiatku minulého týždňa ste si Bitcoin mohli zaobstarať za 3 450 $ a za takmer totožnú cenu ho kúpite aj dnes. Ethereum (ETH) - Žiadne veľké zmeny sa nedejú ani u kryptomeny Ethereum, ktorá slúži ako platforma pre decentralizované aplikácie. Minulý utorok vás vyšiel jeden ETH na asi 105 $, čo je takmer totožná suma, za ktorú ho kúpite dnes. XRP - Menšie pohyby na cene zaznamenala tento týždeň kryptomena XRP, išlo však len o krátkodobý cenový výkyv. V priebehu týždňa cena za token XRP postupne klesla späť na úroveň 0,30 dolára za kus.  Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  

Kým vonku klesá teplota, hodnota najznámejšej kryptomeny Bitcoin (BTC) sa aspoň na chvíľu ustálila. Niektoré známe kryptomeny však začali strácať za svojimi najväčšími konkurentmi v rebríčku najväčších kryptomien.

Ako príklad môžeme uviesť napríklad Stellar Lumens, ktorý sa z predtým pevnej piatej pozície postupne prepadol až na deviatu priečku a vo svojej trhovej kapitalizácii ho dokonca predbehla aj kryptomena Tron (TRX).

Je zaujímavé, že pohľad na druhú desiatku rebríčka pripomína skôr minuloročnú Top desiatku, pretože sa sem prepadlo Monera, IOTA, Dash, Ethereum Classic alebo konkurent Etherea – kryptomena NEO.


Top kryptomeny

Bitcoin (BTC) –  Najväčšia kryptomena Bitcoin za posledný týždeň skôr stagnovala na svojej cene, rovnako ako jej denné obchodovanie neprinášalo žiadne výraznejšie výkyvy. Na začiatku minulého týždňa ste si Bitcoin mohli zaobstarať za 3 450 $ a za takmer totožnú cenu ho kúpite aj dnes.

Ethereum (ETH) – Žiadne veľké zmeny sa nedejú ani u kryptomeny Ethereum, ktorá slúži ako platforma pre decentralizované aplikácie. Minulý utorok vás vyšiel jeden ETH na asi 105 $, čo je takmer totožná suma, za ktorú ho kúpite dnes.

XRP – Menšie pohyby na cene zaznamenala tento týždeň kryptomena XRP, išlo však len o krátkodobý cenový výkyv. V priebehu týždňa cena za token XRP postupne klesla späť na úroveň 0,30 dolára za kus.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE