Technická analýza Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple

0
586
Prinášame vám krátku analýzu kryptomien BTC, ETH, LTC, XRP. Ak by ste chceli denne odoberať kvalitné a oveľa rozsiahlejšie analýzy priamo od profesionálnych traderov s veľmi vysokou úspešnosťou, odporúčame zakúpiť si členstvo CryptoSignals na telegrame, teraz len za 25 Eur/mes.  BTC/USD Cena Bitcoinu sa na 1 hodinovom grafe obchoduje v klesajúcom trendovom kanáli, kde nedokázala jasne preraziť smerom nahor stredovú líniu a ďalej posilniť, naopak teda došlo k odrazu smerom nadol. Ak teraz veríte v ďalší pokles tejto kryptomeny, môžete pre výstup využiť niektorú z úrovní Fibonacciho expanzie. ETH/USD Cena Etherea na 1 hodinovom grafe po predchádzajúcom prerazení rastúceho trendového kanála znovu utvorila rastúci trendový kanál, kde teraz testuje jeho support a zdá sa, že by mohlo dôjsť opäť k prerazeniu smerom nadol. Indikátor Stochastic už ale opustil prepredanú oblasť, čo môže do trhu naopak dostať späť býkov. Kam sa nakoniec cena Etherea vydá? LTC/USD Cena Litecoinu sa na 1 hodinovom grafe obchoduje v klesajúcom trendovom kanáli, kde nedokázala jasne prelomiť smerom nahor jeho stredovú líniu, ktorá presne korešponduje s kĺzavým priemerom SMA 100, naopak teda došlo k odrazu smerom nadol. Ak teraz veríte v ďalší pokles tejto kryptomeny, môžete pre výstup využiť niektorú z úrovní Fibonacciho expanzie. XRP/USD Cena Ripple sa na 1 hodinovom grafe obchoduje v klesajúcom trendovom kanáli a teraz sa nachádza v blízkosti jeho stredovej línie, ktorá korešponduje s kĺzavým priemerom SMA 100. Indikátor Stochastic už opustil prepredanú oblasť a k slovu by sa tak mohli dostať býky. Dočkáme sa posilnenia tejto kryptomeny alebo naopak ďalšieho oslabovania? Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link

Prinášame vám krátku analýzu kryptomien BTC, ETH, LTC, XRP. Ak by ste chceli denne odoberať kvalitné a oveľa rozsiahlejšie analýzy priamo od profesionálnych traderov s veľmi vysokou úspešnosťou, odporúčame zakúpiť si členstvo CryptoSignals na telegrame, teraz len za 25 Eur/mes. 

BTC/USD

Cena Bitcoinu sa na 1 hodinovom grafe obchoduje v klesajúcom trendovom kanáli, kde nedokázala jasne preraziť smerom nahor stredovú líniu a ďalej posilniť, naopak teda došlo k odrazu smerom nadol. Ak teraz veríte v ďalší pokles tejto kryptomeny, môžete pre výstup využiť niektorú z úrovní Fibonacciho expanzie.

ETH/USD

Cena Etherea na 1 hodinovom grafe po predchádzajúcom prerazení rastúceho trendového kanála znovu utvorila rastúci trendový kanál, kde teraz testuje jeho support a zdá sa, že by mohlo dôjsť opäť k prerazeniu smerom nadol. Indikátor Stochastic už ale opustil prepredanú oblasť, čo môže do trhu naopak dostať späť býkov. Kam sa nakoniec cena Etherea vydá?


LTC/USD

Cena Litecoinu sa na 1 hodinovom grafe obchoduje v klesajúcom trendovom kanáli, kde nedokázala jasne prelomiť smerom nahor jeho stredovú líniu, ktorá presne korešponduje s kĺzavým priemerom SMA 100, naopak teda došlo k odrazu smerom nadol. Ak teraz veríte v ďalší pokles tejto kryptomeny, môžete pre výstup využiť niektorú z úrovní Fibonacciho expanzie.

Litecoin

XRP/USD

Cena Ripple sa na 1 hodinovom grafe obchoduje v klesajúcom trendovom kanáli a teraz sa nachádza v blízkosti jeho stredovej línie, ktorá korešponduje s kĺzavým priemerom SMA 100. Indikátor Stochastic už opustil prepredanú oblasť a k slovu by sa tak mohli dostať býky. Dočkáme sa posilnenia tejto kryptomeny alebo naopak ďalšieho oslabovania?

XRP/USD

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link