Telegram vyzbieral v 2.kole ďalšiu rekordnú sumu

0
535
Pavel a Nikolaj Durovovci v oznámení podpísanom včera americkou komisiou pre cenné papiere a burzu uviedli, že v druhom kole ICO získali 850 miliónov dolárov.     Kúpna dohoda o kryptomene ICO získava investície na podporu vývoja aplikácie Telegram Messenger a jej vlastnej  blockchain platformy Telegraph Open Network. Zatiaľ čo dokument nezverejňuje identitu investorov na ICO, ktoré sa začalo 14.3. a zúčastnilo sa na ňom 94 rôznych subjektov. V stĺpci, v ktorom žiadateľ určuje ktorý typ cenných papierov je v ponuke, dokument uvádza:

Pavel a Nikolaj Durovovci v oznámení podpísanom včera americkou komisiou pre cenné papiere a burzu uviedli, že v druhom kole ICO získali 850 miliónov dolárov. 

 

Kúpna dohoda o kryptomene

ICO získava investície na podporu vývoja aplikácie Telegram Messenger a jej vlastnej  blockchain platformy Telegraph Open Network. Zatiaľ čo dokument nezverejňuje identitu investorov na ICO, ktoré sa začalo 14.3. a zúčastnilo sa na ňom 94 rôznych subjektov. V stĺpci, v ktorom žiadateľ určuje ktorý typ cenných papierov je v ponuke, dokument uvádza: „Kúpna dohoda o kryptomene.“ 


Táto ponuka bola poskytnutá na základe federálnej výnimky 506 (c), v ktorej sa uvádza, že „spoločnosť môže všeobecne inzerovať ponuku a stále sa považuje za vyhovujúcu požiadavkám výnimky“, pokiaľ sú splnené určité podmienky. Po prvé, všetci investori do ponuky musia byť akreditovaní a po druhé, predávajúci musí podniknúť primerané kroky na overenie uvedenej akreditácie. 

Vyzbieraných 850 miliónov

Prvé kolo ICO sa uskutočnilo od 29. januára do 13. februára a podarilo sa získať 850 miliónov dolárov od 81 investorov. 

Podľa tlačovej agentúry Vedomosti, bol jedným z investorov v prvom kole ICO ruský miliardár Roman Abramovič. Osoby, ktoré sú s touto vecou oboznámili, povedali pre Vedomosti, že Abramovič investoval 300 miliónov dolárov. Jon Mann,  Abramovičov  hovorca nemal žiadnu pripomienku k tomu, či sa Abramovič zúčastnil ICO predaja ale odmietol, že by Roman investoval 300 miliónov dolárov. Dvaja investori sa verejne prezentovali s podporou a investíciou ICO; zakladateľ poskytovateľa platobných služieb Qiwi – Sergej Solonin a zakladateľ potravín Wimm-Bill-Dann  David Yakobashvili. 

Súčasná regulácia ICO zo strany SEC je založená na právnych predpisoch z 30. rokov 20. storočia. Jeden expert pre Cointelegraph povedal, že aby ICO mohli fungovať efektívne, orgány musia zmeniť 80-ročné nariadenie. 

 

Zdroj: cointelegraph.com

Ak nechcete zmeškať žiadnu dôležitú informáciu, kliknite na červený zvonček dole na stránke a už vám nič neunikne. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri.