Tron [TRX] a Zcoin [XZC] teraz už aj v hardvérovej peňaženke Ledger

Hardvérová peňaženka Ledger teraz podporuje Zcoin [XZC], meny s otvoreným zdrojom a operačný systém založený na blockchaine Tron [TRX]. Ledgerové hardvérové ​​peňaženky sú sériou peňaženiek, ktoré sa používajú na offline ukladanie súkromných kľúčov.

0
803
Hardvérová peňaženka Ledger teraz podporuje Zcoin [XZC], meny s otvoreným zdrojom a operačný systém založený na blockchaine Tron [TRX]. Ledgerové hardvérové ​​peňaženky sú sériou peňaženiek, ktoré sa používajú na offline ukladanie súkromných kľúčov. Ledger v súčasnosti ponúka dva produkty - Ledger Nano S a Ledger Blue. Peňaženka Ledger Nano S je USB peňaženka a Ledger Blue je vreckové zariadenie s dotykovou obrazovkou a pripojením Bluetooth. Ledger nedávno oznámil novú funkciu ‘onboarding and transactions’ , aby používatelia mohli spravovať všetky svoje kryptomeny v rámci jednej aplikácie. Táto nová funkcia má mnoho vlastností na zabezpečenie privátnych kľúčov. Niektoré z nich sú: 8-miestny PIN 24-slovné obnovovacie frázy [obnovenie zo strateného alebo poškodeného zariadenia, ak bude potreba] Overenie zariadenia, aby sa zabezpečilo, že zariadenie nebolo ohrozené žiadnou treťou stranou Ledger na svojej stránke uvádza:

Hardvérová peňaženka Ledger teraz podporuje Zcoin [XZC], meny s otvoreným zdrojom a operačný systém založený na blockchaine Tron [TRX]. Ledgerové hardvérové ​​peňaženky sú sériou peňaženiek, ktoré sa používajú na offline ukladanie súkromných kľúčov.

 

Ledger v súčasnosti ponúka dva produkty – Ledger Nano S a Ledger Blue. Peňaženka Ledger Nano S je USB peňaženka a Ledger Blue je vreckové zariadenie s dotykovou obrazovkou a pripojením Bluetooth. Ledger nedávno oznámil novú funkciu ‘onboarding and transactions’ , aby používatelia mohli spravovať všetky svoje kryptomeny v rámci jednej aplikácie.


Táto nová funkcia má mnoho vlastností na zabezpečenie privátnych kľúčov. Niektoré z nich sú:

  • 8-miestny PIN
  • 24-slovné obnovovacie frázy [obnovenie zo strateného alebo poškodeného zariadenia, ak bude potreba]
  • Overenie zariadenia, aby sa zabezpečilo, že zariadenie nebolo ohrozené žiadnou treťou stranou

Ledger na svojej stránke uvádza:

„Tron (TRX) je možné spravovať z Ledger Nano S pomocou aplikácie Tronscan Desktop a aplikácie Tron na vašom zariadení Ledger. Oba sú vyvynuté a podporované komunitou Tron.“

 

Ledger tiež podporuje viac ako 23 ďalších mincí, z ktorých niektoré sú: Bitcoin, Bitcoin Gold, Dash, Digibyte, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Expanse, Hcash, Komodo, Litecoin, NEO, PIVX, PoSW, Qtum, Ripple, Stellar a Zcash.

Ledger sa tiež zaoberá pripojením niekoľkých ďalších mincí,ako sú Cardano, Monero, Tezos, Lisk, IOTA, Wanchain, VeChain a EOS. Ledger pracuje aj na pridávaní ďalších altcoinov a ich kritériá na ich pridanie sú uvedené v ich pláne, kde sa uvádza:

“ Integrácia nových kryptomien sa vykonáva prostredníctvom interných hodnotiacich kritérií (obmedzenie trhu, dosah komunita atď.).“

 

Nakoniec, Ledger bude chcieť pridať čo najviac mincí, do svojej hardvérovej peňaženky, po tom čo videl neobvyklý záujem v roku 2017 po masívnom náraste hodnoty kryptomien, ktorý sa konal ku koncu roka.

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v našej sekcii EXCHANGE