Tron – TRX

0
3656
Od svojho spustenia v septembri 2017 zaznamenal Tron (TRX) výrazný rast. Investori veria v jeho potenciál úplne zmeniť mechaniku zábavného priemyslu. To neznamená, že táto kryptomena nemá spravodlivý podiel kritikov. Po poslednom prepade, kde stratil takmer 80% svojej hodnoty, ho mnohí označili ako pump a  dump. Ale vojaci Tronu 31. januára tohto mesiaca úplne vylúčia akékoľvek pochybnosti o tom, že tu zostane! Čo sa teda stane 31. marca vo vzťahu k Tronu?    Spustenie skúšobnej siete TRON No, najväčšou novinkou tohto dňa bude spustenie skúšobnej siete Tron. Skúšobná sieť Tron umožní vývojárom vytvárať a nasadzovať inteligentné zmluvy v prostredí, ktoré sú omnoho lepšie ako Ethereum. Očakáva sa, že skúšobná sieť bude podobná hlavnej sieti, takže jej úspech bude signálom úspechu hlavnej siete, ktorá sa spusti o niečo neskôr, približne o mesiac.  Toto určite prinesie na trh nadšenie, pretože hlavná sieť Tronu (TRX) bude vysoko škálovateľná a bude mať niektoré z najnižších transakčných poplatkov akejkoľvek platformy inteligentných zmlúv na trhu. Môžete si byť istí, že toto spustenie bude mať významný vplyv na hodnotu spoločnosti Tron nielen v tento deň, ale od tohto okamihu.  Pálenie mincí Navyše, je tu správa, že Tron (TRX) bude v tom istom dni páliť mince! Pálenie mincí ma zvyčajne vplyv výrazného posunutia hodnoty mince nahor. To preto, že znižujú ponuku mincí v obehu v porovnaní s prevládajúcou požiadavkou.  Len pre príklad, aby ste sa dozvedeli o vplyve pálenia mincí, pozrite si hodnotu mince Binance od júla 2017 k dnešnému dňu. Pri každom pálení mincí, ktorým táto minca prešla, jej hodnota výrazne stúpla. Tron nie je nič iné. Vzhľadom na to, že pálenie mincí prebieha v ten istý deň, keď platforma spúšťa svoju skúšobnú sieť, vplyv na túto kryptografickú hodnotu bude značný. To by mohlo ľahko znamenať nárast Tronu na viac ako 0,50 USD v priebehu 24 hodín, ale môžeme len čakať a uvidíme. Mohol by dokonca dosiahnuť cenu jeden dolár!  Tron na Mesiac! Najväčší vplyv týchto dvoch udalostí však bude závisieť na marketingových schopnostiach  zakladateľa Justina Sun. Justin je hlavnou hnacou silou vzostupu nárastu Tronu a môžete očakávať, že v najbližších dňoch bude prevládať nadšenie pre tieto nadchádzajúce udalosti. Jeho osobnosť bude zohrávať úlohu v tom, že sa Tron dostane na Mesiac, keď sa spustí skúšobná sieť a spália sa mince. Pamätajte si, že už nejaký čas začal s hlavným spúšťaním siete, dokonca aj napísal, že sa uskutoční skôr, než je naplánované! Takéto vyhlásenia povzbudili trh už v minulosti.  Tron (TRX) je určite jednou z mincí, ktoré by ste mali sledovať v súčasnosti a vyťažiť z týchto rozvíjajúcich sa noviniek. My sme o Trone už písali, môžete si o ňom prečítať v tomto článku.    Toto nie je finančná rada!  Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri  
Tron TRX

Začína to vyzerať že každý deň vyjde minimálne jeden nový altcoin. Vzostup Bitcoinu pripravil živnú pôdu aj pre alternatívne mince a ICO. Nastáva teda otázka či tieto mince prežijú v stále rastúcom prostredí kryptosveta.

 

Dnes sa pozrieme na Tron, mincu ktorá v ICO spôsobila burze Binance výpadok pre veľký zaujem ľudí, ktorý museli čakať aj dve hodiny aby sa k nej dostali. Užívatelia Binance burzy vedia že pracuje veľmi rýchlo.


Tron je momentálne top 19 minca z marketcap-om 2.6miliardy $, čo je slušný výkon nato, že hodnota sa momentálne pohybuje niečo málo pod 4 centy a v obehu je 65 mld. mincí z konečného počtu 100 mld.

Tron chce spraviť globálnu zábavu naozaj globálnou.

Tron je navrhnutý tak že ponúka credit score, platby, vývoj a úložisko pre globálne pôsobiace firmy v zábavnom priemysle.

Napríklad keď si chce teraz niekto zaplatiť nejakú formu zábavy z idie ako napr. online stream tak musí mať účet v idii alebo meniť peniaze cez rôzne burzy a musí dokazovať kredibilitu.

Tron tieto bariéry odbúrava.

Vývojári Tronu nasledujú filozofiu zakladateľa internetu sira Tima Brerners-Lee. Tron pre všetkých.

Misia

Tron chce vylepšiť efektívnosť pre globálnu zábavu.

Toto zábavné odvetvie má ročný obrat 1 triliardu dolárov a odkrojiť si z tohto koláča môže byť profitabilne pre ich kryptomenu.

TRON Benefity

– spojený mechanizmus rieši problém s identifikáciou kredibilitou osob

-point to point transactions- tento spôsob medzi dvomi obchádza centralizované banky a je rýchlejší

-playing host- mediator medzi zakázníkmi a developermi, rieši kredibilitu jednotlivých subjektov

-smart protocol system- tento systém umožňuje plné užívanie tejto kryptomeny so vsetkými benefitmi a zamedzuje tomu aby o vás aplikácie , ktoré používate teraz získavali údaje a potom ich poskytovali tretím stranám na marketing atd.

– blockchainová flexibilita- Tron podporuje Btc, Eth, Eos a Qtum čo zvyšuje jeho liqiuditu a využitie

-hráčska mena- na Tron blockchaine je umožnené firmám vytvoriť si vlastnú kryptomenu do hier ktorú tam môžu hráči nakupovať a vymienať

CEO Justin Sun bol 2x vo Forbes  30 najovplyvňujúcich aziatoch a je pod patronátom Jack Ma zakladateľa Alibaby.

Prvé dve kolá ICO predaja boli vypredané za 5 sekúnd.

Toto nieje finančná rada!

Ak nechcete zmeškať žiadnu dôležitú informáciu, kliknite na červený zvonček dole na stránke a už vám nič neunikne. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri