VeChain [VEN] – VeChainThor [VET] a zbytočná panika

0
694
Dňa 24. júla spoločnosť Binance na svojom Twitteri oznámila dokončenie token swapu VEN Mainnet na VeChainThor [VET]. Používatelia teraz môžu vykonávať vklady a výbery na VET. VeChain je blockchain platforma, ktorá bola spustená v roku 2013. Zameriava sa na poskytovanie finančných služieb, riadenie dodávateľského reťazca a inteligentné zmluvy. 30. júna 2018 sa spoločnosť VeChain [VEN] rozhodla spustiť svoj Mainnet, VeChainThor [VET]. Oficiálne oznámenie Binance na Twitteri | Zdroj: Twitter Tím spoločnosti Binance dňa 19. júla informoval na svojich webových stránkach o hlavnom swape, ktorý sa uskutoční 22. júla. Podľa webovej stránky Binance boli všetky druhy obchodných dvojíc VEN zastavené 23. júla o 4:00 hod. [UTC]. Spoločnosť Binance uistila používateľov, že všetky ich VEN tokeny budú odobraté v uvedenom čase. Obchodovanie pre nové obchodné páry VET / BTC, VET / ETH, VET / BNB a VET / USDT bolo spustené 25. júla o 4:00 hod. [UTC]. Vklady a výbery tokenov VET sa začali súčasne. Používatelia sa na Twitter obrátili, aby vyjadrili svoje obavy z náhlej straty mincí z peňaženiek 24. júla. SimonjonesLDN, užívateľ Twitteru hovorí:
#VeChainThor

Dňa 24. júla spoločnosť Binance na svojom Twitteri oznámila dokončenie token swapu VEN Mainnet na VeChainThor [VET]. Používatelia teraz môžu vykonávať vklady a výbery na VET.

 

VeChain je blockchain platforma, ktorá bola spustená v roku 2013. Zameriava sa na poskytovanie finančných služieb, riadenie dodávateľského reťazca a inteligentné zmluvy. 30. júna 2018 sa spoločnosť VeChain [VEN] rozhodla spustiť svoj Mainnet, VeChainThor [VET].


#Vechain  #ven #vet #binance #swapOficiálne oznámenie Binance na Twitteri | Zdroj: Twitter

Tím spoločnosti Binance dňa 19. júla informoval na svojich webových stránkach o hlavnom swape, ktorý sa uskutoční 22. júla.

Podľa webovej stránky Binance boli všetky druhy obchodných dvojíc VEN zastavené 23. júla o 4:00 hod. [UTC]. Spoločnosť Binance uistila používateľov, že všetky ich VEN tokeny budú odobraté v uvedenom čase.

Obchodovanie pre nové obchodné páry VET / BTC, VET / ETH, VET / BNB a VET / USDT bolo spustené 25. júla o 4:00 hod. [UTC]. Vklady a výbery tokenov VET sa začali súčasne.

Používatelia sa na Twitter obrátili, aby vyjadrili svoje obavy z náhlej straty mincí z peňaženiek 24. júla.

SimonjonesLDN, užívateľ Twitteru hovorí:

„Hej. To je skvelé. Len som skontroloval moje finančné prostriedky a moje VEN úplne zmizli a nevidím žiadne VET. Je to normálne? A kedy sa objavia moje VET? Vďaka.“

Ďalší užívateľ Nostradacoin komentoval:

„Môj VEN nie je v mojej peňaženke? Dúfam, že predtým, ako začnete obchodovať, dostanem svoje VET. „

Alandegaray na Twittri napísal:

„Mal som VEN a moje finančné prostriedky zmizli. Budú tam zajtra? „

 

Používatelia majú zmätok. Neuvedomujú si skutočnosť, že dôvodom zmiznutia ich mincí je to, že boli vymenené za tokeny VET.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v sekcii EXCHANGE