VeChain – VEN

1
2633
VeChain

Ďalšia veľká investicia  by mohla byť hneď za rohom. VeChain [VEN] je 21. najväčšou kryptomenou s trhovou kapitalizáciou po tom, ako predbehla 6 mincí za jeden deň s nárastom hodnoty takmer 700% za posledný mesiac. Ak je to prvý krát, čo počujete o VeChain, tak je to digitálna mena, ktorá rastie naprieč CoiMarketCap-om.

Čo je VeChain?

Takže poďme pekne od začiatku. Minca prišla pred tromi rokmi a je súčasťou produktu, ktorý má svojich skutočných používateľov. V komunite a ekosystéme má stále viac nadšencov.
Spoločnosť, ktorá vydala a podporuje túto digitálnu menu je BaaS [Blockchain-as-a-Service] zameraná na rozvoj internetu. Mohlo by to znieť podobne ako IOTA [MIOTA], avšak na rozdiel od IOTA, VeChain overuje pravosť  dodávateľských reťazcov podľa pravidiel.
Myšlienkou je, že použitím blockchainovej technológie je možné overiť pravosť nakúpeného tovaru. Je to systém, ktorého cieľom je zabezpečiť kvalitu produktu, ale v decentralizovanej celosvetovej sieti, ktorá pretína celý priemysel. Pomocou inteligentných čipov sa produkty sledujú počas ich celého životného cyklu.
Čipy môžu tiež pomôcť pri kontrole kvality, napríklad pri poľnohospodárskom alebo potravinárskom produkte, pri ktorom by zmena teploty mohla ovplyvniť kvalitu tovaru.
Tým že už má stálych zákazníkov, medzi ktorými sú najväčšie firmy sveta, robia túto mincu stabilnejšou a preto by mohla byť vhodná na investovanie a diverzifikáciu peňaženky.

Prečo kúpiť VeChain?

Jedným z dôvodov sú partneri.
Renault je dobrým príkladom. Automobilový gigant používa spoločnosť VeChain (VEN) pre svoj automobilový dodávateľský reťazec. Najväčší dovozca luxusného vína v Číne, Direct Imported Goods, dodáva svoje produkty s pomocou ich blockchainu. Okrem toho spolupracovali s PwC už v máji 2017, aby spoločne pracovali na zvyšovaní využívania ich blockchainu v juhovýchodnej Ázii.
Generálny riaditeľ spoločnosti Breyer Capital – Jim Breyer povedal, že aj on má tokeny VeChain vo svojom portfoliu.
Najnovšie podpísali kontrakt s čínskou spoločnosťou Beijing Baisheng Technology, ktorá prevádzkuje stránku Fanghuwang.com. Táto firma je lídrom v poskytovaní hypoték a pôžičiek pre malé a stredne veľké firmy a implementovanie VeChain blockchainu má pomôcť zvýšiť efektívnosť ich systému.
Tento článok nieje finančná rada!

1 komentár

  1. Dobra sprava pre HODL-erov.24.1. oznami nadnarodna korporacia DNV GL,ktora poskytuje sluzby v namornictve,zdravotnictve,ropnom priemysle,energetickom priemysle a v obnovitelnych zdrojoch so zastupenim vo viac ako 100 krajinach spojenie s VeChain,ze by to bola nova cesta k mesiacu?

Comments are closed.