Vianočné zhrnutie kryptomenového týždňa

0
446
Hoci sa do tohto odvetvia opäť vrátila neskrotná volatilita,  kryptomeny silno navýšili svoj denný objem obchodovania, čo je pre potenciálny nárast na hodnote dôležitým znakom.   Napríklad Ethereum za posledných deväť dní skoro strojnásobilo svoj denný objem obchodovania a z pôvodných 1,5 miliardy dosahuje teraz až 4 miliardy dolárov denne. Avšak naozaj masívne transakcie prebiehali s kryptomenou Bitcoin Cash.   Tá sa ešte predminulú nedeľu potácala na cene okolo 80 dolárov s objemom okolo 70 miliónov dolárov za deň. Vtedy bol Bitcoin Cash historicky prvýkrát lacnejší ako Ethereum. Nasledujúci piatok sa BCH dostal až na 210 $ a obchodovanie vzrástlo na viac ako 2 miliardy dolárov za deň. Top kryptomeny   Bitcoin: Najznámejšia kryptomena Bitcoin prežíva obdobie prudších zmien na hodnote, než sme boli počas leta a čiastočne jesene zvyknutí. Uvidíme, či Bitcoin už dosiahol svoje minimum, od ktorého sa bude už len odrážať. Minulý týždeň sa 1 BTC obchodoval za 3 500 $, včera večer za 3 800 dolárov.   Ethereum: Táto kryptomena za posledný týždeň skutočne vystrelila. Minulý utorok predstavovala hodnota 1 ETH asi 95 $, ale v priebehu ďalších dní sa vyhupla až nad 150 $. Teraz vás tokeny Etherea vyjdú na 125 dolárov.   EOS: Zatiaľ čo sa niektoré digitálne meny dokázali v priebehu posledných dní zhodnotiť, u niektorých platilo príslovie -

Hoci sa do tohto odvetvia opäť vrátila neskrotná volatilita,  kryptomeny silno navýšili svoj denný objem obchodovania, čo je pre potenciálny nárast na hodnote dôležitým znakom.

Napríklad Ethereum za posledných deväť dní skoro strojnásobilo svoj denný objem obchodovania a z pôvodných 1,5 miliardy dosahuje teraz až 4 miliardy dolárov denne. Avšak naozaj masívne transakcie prebiehali s kryptomenou Bitcoin Cash.

Tá sa ešte predminulú nedeľu potácala na cene okolo 80 dolárov s objemom okolo 70 miliónov dolárov za deň. Vtedy bol Bitcoin Cash historicky prvýkrát lacnejší ako Ethereum. Nasledujúci piatok sa BCH dostal až na 210 $ a obchodovanie vzrástlo na viac ako 2 miliardy dolárov za deň.


Top kryptomeny

Bitcoin: Najznámejšia kryptomena Bitcoin prežíva obdobie prudších zmien na hodnote, než sme boli počas leta a čiastočne jesene zvyknutí. Uvidíme, či Bitcoin už dosiahol svoje minimum, od ktorého sa bude už len odrážať. Minulý týždeň sa 1 BTC obchodoval za 3 500 $, včera večer za 3 800 dolárov.

Ethereum: Táto kryptomena za posledný týždeň skutočne vystrelila. Minulý utorok predstavovala hodnota 1 ETH asi 95 $, ale v priebehu ďalších dní sa vyhupla až nad 150 $. Teraz vás tokeny Etherea vyjdú na 125 dolárov.

EOS: Zatiaľ čo sa niektoré digitálne meny dokázali v priebehu posledných dní zhodnotiť, u niektorých platilo príslovie – „rýchlo na bol, rýchlo stratil.“ Presne to bol prípad pre EOS, ktorý sa síce zdvihol z ceny 2,50 na 3 doláre, avšak následne rýchlo spadol späť na sumu okolo 2,50 dolára.

 

Ak obchodujete s kryptomenami a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE  Tip: Získajte 10 USD za nákup kryptomien – nakúpte aspoň za 100 USD na Coinbase cez náš referal link