(Príbeh) Pozor na VIP skupiny na SK/CZ scéne

0
1505
vip, kryptomeny
VIP Groups

KryptoWeb vám prináša článok, ktorý nám zaslal náš čitateľ a fanúšik kryptomien. V rámci zachovania autentickosti, nebol obsah nijako pozmenený ani upravený.

PRÍBEH CRYPTO milionárov NA SK/CZ SCÉNE

 

Dlho som premýšľal nad tým, či vyjadriť svoj názor, no keď vidím súčasnú situáciu a som človek ktorý hovorí celý život pravdu a nedáva si servítku pred ústa, venujem Slovenskej a Českej „Crypto“ scéne zopár riadkov.

Nikoho nebudem konkretizovať, môžete si však domyslieť a pospájať skutočnosti.


Ku crypto svetu som sa pripojil prvý x cca.4 mesiac rok 2017. Známy mi dal tip, že sú to stále veľmi zaujímavé investície, či už z hľadiska ťažby alebo obchodovania. Bol som troška skeptický, ale začali sme riešiť farmu a prvé nákupy (XLM,XRP).

Mal som z toho dobrý pocit, riešilo to len zopár nadšencov a komunity na SR/ČR boli diametrálne odlišné ako teraz. Všetci pristupovali ku crypto opatrne, pri zemi ale s malou nádejou a vidinou budúceho zisku.  Každý Vám s radosťou poradil a usmernil čo kde kam. Ako rok plynul začalo sa to všetko stupňovať a na každom rohu sa začali objavovať platený odborníci a profi. analytici trhu ???  Začali na mňa vyskakovať reklamy ako môžete zbohatnúť ak sa pripojíte k tej a tej VIP. Hmm, skúsime hneď som písal vedúcemu tohto výboru..

VIP STORY N.1 : Zaplatil som si prvú VIP, vyčlenil som si ďalšie prostriedky na obchody ktoré mi zarobia „milióny“. Výsledok: partia ľudí ktorá vie o CRYPTO asi toľko čo ja a každý druhý z vás !pozn. verte si.  Stretol som sa s nimi aj osobne, aby som si overil realitu. Prvý mesiac dopadol samozrejme tak, že už som nemal chuť pokračovať lebo tie informácie mi nepriniesli ani zisk a nedozvedel som sa ani nič nové, čo by som si nenašiel sám. Dokonca keby som nebol opatrný a o krok vpred, utrpel by som ťažké straty.

VIP STORY N.2 : O pár dní na to na mňa vyskočila opäť reklama na zdroj ktorý poznáte všetci lebo je to najsilnejšia komunita u nás aj v CZ aktuálne opäť zarobte s nami milióny % „! Rozmýšľame logicky, prečo keď majú nástroj na to ako zarobiť milióny, potrebujú otravovať ľudí a strácať vôbec s tým čas?  Zoberiem všetky možné úspory, predám auto dom, investujem spravím si to v tichosti a spokojne užívam „miliónové zisky“. Nakoniec ma moja zvedavosť priviedla k tomu, že to idem testnúť. Nebolo to veľa (cca 50 €)zakúpil som vtedy ešte jediný produkt na alerty / signály.

Štatisticky posielali taký vysoký počet signálov, že aj človek z nižším IQ si vie dať dokopy pravdepodobnosť ktorá funguje všade v pomere 1 vínde 2 možno 3 nevínde nejak to spriemerujeme a konečný výsledok bude kladný, prípadne sa odvoláme HODL a nebudete v strate lebo sa vám to predsa raz vrátiť musí.

Opäť som vedel, že moje členské boli zbytočne vyhodené peniaze, keďže som sa nedostal k ničomu inému len radovému posielaniu signálov.

Ukončil som to na konci novembra, teda ešte pred veľkým návalom financií do crypto sveta kde zbohatol aj okoloidúci ktorý nechtiac zakúpil DOGE coin.

Čo nás čakalo v decembri bolo ako sen 100ky miliárd sa do trhu prilievali neskutočným tempom a každý zarábal. Panovala dobrá nálada a všetky VIP PROFI PREMIUM TURBO TOP skupiny začali zdieľať svoje výsledky a oslavovať svoju šokujúcu prácu, akú odvádzajú a koľko ľudí vďaka nim zbohatlo.

Táto sláva, ako to ale v živote chodí ,netrvala večne a január schladil hlavu každému jednému LAMBO/JACHTA snílkovi a všetkým crypto VIP skupinám.

Kopec ľuďom ostal teda visieť kapitál v stratách s prezývkou HODL invest.

Dnes môžeme opäť vidieť všade reklamy na VIP skupiny, ktoré Vám zabezpečia vysoko kvalitné „insider info“ na ktorých pracujú deň a noc a zarobia 100ky % mesačne. Opäť som si vďaka mojim kontaktom overil kto za akým projektom stojí a na prekvapenie sú to chlapci ktorý ešte mesiac / dva dozadu o obchodovaní nevedeli nič a pýtali sa mňa na tie najzákladnejšie veci.

Ovládajú  však COPY / PASTE a pretransformovať tipy od nimi zaplatených zahraničných VIP  a 90% majú na kávu, dovolenky. Zabalia vám to do pekného obalu, marketingu a sladkých rečí o ich neustálej práci na tom aby Vám čoskoro zabezpečili LAMBO/MOON a vy im to opäť zožeriete.

Áno je to aj ich šikovnosť, kde využívajú asi najhoršiu vlastnosť ľudí a tou je lenivosť, no zároveň vedome okrádajú  naivných / neskúsených za účelom svojho vlastného zisku.

Nechcem ich však všetkých hádzať do jedného vreca, poznám aj ľudí ktorí to čo robia aj správne a so srdcom, ale bohužiaľ drvivej väčšine záleží jedine na tom, aby z ľudí vytĺkli čo najviac.

Čo chcel týmto krátkym príbehom autor povedať ??

Nebuďte naivný a lenivý !! začnite sa spájať len s ľuďmi ktorý vám chcú skutočne pomôcť a ktorí reálne vidia do pozadia tejto celej hry SK/CZ scény, kde sa na nevedomosti zarábajú BIG money…

P.S. Každý kto si neverí alebo chce vedieť viac pravdy, napíšte mi, vždy rád odpoviem a pomôžem.

Good luck  

Autor: MK ELITE  https://t.me/skcz10x

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri  

Ak máte nejaké otázky, alebo by ste radi niečo napísali, navštívte naše fórum