Vitalik Buterin preniesol 30.000 ETH

0
781
Vynálezca Etherea, Vitalik Buterin, preniesol 30 000 eth, v súčasnosti v hodnote 22 miliónov dolárov, na jednu z najväčších kryptobúrz Bitstamp, asi pred 12 dňami. Snaží sa tak znížiť cenu aby sa nikto nezaslúžene nehrabal za ziskom z kryptomien. Chvílu predtým ako zakladateľ litecoinu oznámil že predal všetky svoje litecoiny a trh sa prepadol. Vitalik Buterin verejne nepotvrdil, či predal 30 000 eth alebo nie, ale jeho známa verejná adresa ukazuje, že má stále 375 003 eur, v súčasnosti má takmer 300 miliónov dolárov. V čase, keď uskutočnil prevod, Buterin verejne komentoval, že trhový strop bol príliš vysoký a silne naznačoval, že to nebolo zaslúžené:

Vynálezca Etherea, Vitalik Buterin, preniesol 30 000 eth, v súčasnosti v hodnote 22 miliónov dolárov, na jednu z najväčších kryptobúrz Bitstamp, asi pred 12 dňami.

Snaží sa tak znížiť cenu aby sa nikto nezaslúžene nehrabal za ziskom z kryptomien. Chvílu predtým ako zakladateľ litecoinu oznámil že predal všetky svoje litecoiny a trh sa prepadol. Vitalik Buterin verejne nepotvrdil, či predal 30 000 eth alebo nie, ale jeho známa verejná adresa ukazuje, že má stále 375 003 eur, v súčasnosti má takmer 300 miliónov dolárov.

V čase, keď uskutočnil prevod, Buterin verejne komentoval, že trhový strop bol príliš vysoký a silne naznačoval, že to nebolo zaslúžené: „Takže celková kryptocoinová trhová kapitola sa práve dostala na $ 0.5T dnes. V apríli 2016 vyplatil 25% svojich podielov v ethereu keď cena bola len 10 dolárov, pričom uviedol, že potrebuje diverzifikovať.


Práca na diverzifikacii by však pomohla a mohla by urobiť oveľa viac na „dosiahnutie niečoho zmysluplného“ ako len implicitné alebo iné komentáre k cenám od programátorov aby  si zabezpečili dostatok peňazí na kúpu 20 Lamborghini.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, dajte nám like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri   Ak máte nejaké otázky, alebo by ste radi niečo napísali, navštívte naše fórum