Kryptomena Voxels – VOX

0
1963
vox, voxels, voxelus, herny system, najlepsie kryptomeny, vox minca, vox predpoved, cena vox, altcoiny, blockchain, kupit vox, vox penazenka

Voxelus je zastrešujúci, obsahový a herný systém založený na virtuálnej realite, ktorý je poháňaný vlastnou vnútornou menou nazývanou Voxel so skratkou VOX. Systém Voxelus umožňuje používateľom vytvárať, kupovať a predávať obsah na trhu Voxelus, kde sú všetky položky cenené vo VOX minciach. 

 

Čo je to VOX? 


VOX je základnou menou v ekosystéme, ktorý sa Voxelus snaží vytvoriť. Myšlienka je založená na podobných systémoch virtuálnej reality, ale táto má rôzne prvky, akými sú prírodné prostredie pre produkt a samotné hry, ktoré je možné vytvoriť. V tomto zmysle napodobňuje prirodzený charakter ťažby mincí, ktoré dávajú jednotlivcom možnosť ich vytvárať a predávať vo vnútri opevneného virtuálneho sveta. 

Ďalšou dôležitou súčasťou spoločnosti Voxelus sú jej  kupujúci v ICO, medzi ktorých patrí aj Anthony Watson, ktorý stojí na čele BitReserve a premenil ho na dobrý projekt, rovnako ako Halsey minor, ktorý mal prsty už vo veľa start-upoch. 

Voxelus má k dispozícii 210 miliónov mincí, z ktorých 15% bolo predaných predpredajom v novembri 2015. Z tých 15% ponúkaných VOX mincí bolo 1,2 milióna predaných súkromným investorom – pravdepodobne za veľmi výhodnú cenu. Zvyšok zo spomínaných 15% sa predával v ICO trvajúcom 30 dní a riadil ho Erik Voorhees zo Shapeshift. Cena sa zvýšila počas predaja z 0,34 USD na 0,45 USD. 

Zvyšok 85% VOX sa uvoľní na predaj v spoločnosti Voxelus a platforme Uphold. Niektoré  mince sa budú používať na motivovanie obchodníkov a developerov. Takisto nie je jasné, ako sa zvyšok z 85% bude predávať – stačí len podotknúť, že budú predávané vo vzťahu k dopytu zo strany verejnosti. 

 

Ako sa Voxels ťaží? 

Stručná odpoveď spočíva v tom, že Voxels sa neťaží, pretože bol celý predťažený. Mince stále fungujú ako kryptomena na Blockchaine. Peňaženku pre VOX si môžete stiahnuť na ich oficiálnej stránke.

VOX peňaženka

Testovali sme oficiálnu online peňaženku, ale veľmi dlho sa synchronizuje. Niektorí užívatelia uvádzajú, že čakali aj 9 dní do úplnej synchronizácie. Môžete si však vytvoriť papierovú peňaženku, tu je link. Po vytvorení peňaženky si najskôr pošlite len pár mincí ( pre istotu ) až potom ostatné.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, a radi by ste nás podporili, zdielajte nás prosím na Facebooku a na Twitteri 

Ak máte nejaké otázky, alebo by ste radi niečo napísali, môžete prispieť na  naše fórum