Významný míľnik pre kryptomeny

0
752
Jedna z najobľúbenejších platobných aplikácií na svete Cash od Square sa chystá implementovať Bitcoin Lightning Network, čiže druhú vrstvu bitcoinovej siete. Aplikácia Cash už teraz ponúka jeden z najjednoduchších spôsobov na nákup a predaj Bitcoinu. Výkonný riaditeľ spoločnosti Square Jack Dorsey sa v interview vyjadril, že spolupracuje s tímom Lightning Labs na tom, aby Lightning Network platby (LN) spoločne implementovali do aplikácie Cash. Zlepšenie BTC transakčnosti je prioritou LN je druhá vrstva Bitcoin (BTC), ktorá rieši problém rýchlosti transakcií na Bitcoinovej sieti. Sieť BTC už dlhšie čelí rôznym kritikám, ktoré tvrdia, že najznámejšia kryptomena je príliš pomalá, drahá a nepraktická pre masovú adopciu. Dorsey tvrdí, že zlepšenie BTC transakčnosti je vysokou prioritou a je len otázkou času, kedy spoločnosť integruje technológiu, ktorá umožní rýchlejšie a ľahšie používanie Bitcoinu pri bežných nákupoch. Dorsey uviedol:

Jedna z najobľúbenejších platobných aplikácií na svete Cash od Square sa chystá implementovať Bitcoin Lightning Network, čiže druhú vrstvu bitcoinovej siete.

Aplikácia Cash už teraz ponúka jeden z najjednoduchších spôsobov na nákup a predaj Bitcoinu. Výkonný riaditeľ spoločnosti Square Jack Dorsey sa v interview vyjadril, že spolupracuje s tímom Lightning Labs na tom, aby Lightning Network platby (LN) spoločne implementovali do aplikácie Cash.

Zlepšenie BTC transakčnosti je prioritou

LN je druhá vrstva Bitcoin (BTC), ktorá rieši problém rýchlosti transakcií na Bitcoinovej sieti. Sieť BTC už dlhšie čelí rôznym kritikám, ktoré tvrdia, že najznámejšia kryptomena je príliš pomalá, drahá a nepraktická pre masovú adopciu.


Dorsey tvrdí, že zlepšenie BTC transakčnosti je vysokou prioritou a je len otázkou času, kedy spoločnosť integruje technológiu, ktorá umožní rýchlejšie a ľahšie používanie Bitcoinu pri bežných nákupoch.

Dorsey uviedol:

„Veľmi radi by sme BTC sieť urobili tak rýchlu, efektívnu a transakčnú, ako je to len možné. Vyžaduje si to detailný pohľad na našu predajnú základňu a náš register. Nie je to otázka „či“, ale skôr „kedy“ sa nám to podarí. Ide o to, aby sme zistili, ako zabezpečíme dosiahnutie potrebnej rýchlosti a efektívnosti. Vďaka práci, ktorú sme odviedli na strane predajcov, zaistíme, že transakcie budú čo najrýchlejšie. „

Dorsey uviedol, že appky si už prešli dlhou cestou s cieľom sprístupniť BTC svojim užívateľom. Aplikácia im umožňuje míňať BTC aj prostredníctvom debetnej karty Visa.

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE