Waves Ekosystém: Viac ako len crowdfundingová platforma

0
508
Ekosystém Wavesu bol založený na myšlienke, že Blockchain bol vynájdený pre ľudí. Je to druh technológie, ktorá dáva energiu späť ľuďom za ich obchodné procesy, financie a oveľa viac. Tiež ponúka obyčajným ľuďom predtým nepredstaviteľnú úroveň bezpečnosti, pohodlia a transparentnosti. 
waves

Ekosystém Wavesu bol založený na myšlienke, že Blockchain bol vynájdený pre ľudí. Je to druh technológie, ktorá dáva energiu späť ľuďom za ich obchodné procesy, financie a oveľa viac. Tiež ponúka obyčajným ľuďom predtým nepredstaviteľnú úroveň bezpečnosti, pohodlia a transparentnosti. 

 

Platforma Waves bola navrhnutá pre široké spektrum používateľov a mala na mysli prípady použitia. Funguje dobre pre jednotlivcov i inštitúcie. Všetky jeho schopnosti sú umožnené neustále sa vyvíjajúcou technológiou.  V súčasnosti Existuje mylná predstava o Waves medzi krypto-komunitou. Mnohí veria, že Waves je platformou crowdfundingu a nie plnohodnotným blockchain ekosystémom, ale je. 

 Pohľad z vtáčej perspektívy na Waves ekosystém 

 


Výhody pre investorov 

Platforma Waves má jednu z najlepších kryptografických peňaženiek. Jedná sa o peňaženku s jednoduchým prístupom, ktorá vám umožní získať prístup ku všetkým funkciám, ktoré sú k dispozícii s platformou Waves. Návrh peňaženky sa zaoberá osvedčenými postupmi. To znamená, že sa porovnáva pomerne priaznivo s užívateľskými rozhraniami, niektorých z najpopulárnejších bankových a obchodných platforiem. V kombinácii s fiatovou a digitálnou menovou bránou je peňaženku veľmi jednoduché ovládať, získať a držať bezpečne digitálne mince. 

Peňaženka Waves sa dodáva s vstavanou DEX alebo decentralizovanou burzou. Má profesionálny dizajn, ktorý je celkom podobný tomu, čo sa nachádza na najpopulárnejších burzách. Obrovské množstvo obchodných nástrojov je ideálne pre nových a mimoriadnych obchodníkov. DEX sa stále vylepšuje, aby sa zaistilo, že čoskoro bude môcť súperiť s niektorými najväčšími burzami. 

Výhody pre inštitucionálnych investorov 

Existuje veľký záujem o digitálne meny a blockchainové žetóny od finančných inštitúcií. Platforma Waves má v sebe zabudované prvky, ktoré umožňujú prepojenie s tradičným svetom financií. To umožní veľkým spoločnostiam jednoducho získať prístup k tejto novej triede aktív. 

Jedným zo spôsobov, ako to projekt Waves dosiahne, je prostredníctvom fondu základov. Tento blockchainový rizikový fond sa zameriava na platformu Waves a môže mať rôznorodé portfólio digitálnych aktív. Jeho cieľom je umožniť veľkým investorom prístup k tokenovým projektom čo najbližšie k ich uvedeniu na trh. 

Kompatibilný token spustený 

Waves umožni veľkým spoločnostiam, aby spustili predaj tokenov, ktorý je v súlade so zákonom. Týmto spôsobom budú mať korporácie prístup k investíciám. Platforma Waves má takisto viacero spolupracujúcich spoločností, ako napríklad Tokenomica, ktorá zabezpečuje, že všetky predajné tokeny sú kompatibilné s KYC. Ekosystém využíva takú spoluprácu, aby pomohol svojmu používateľovi získať to, čo od platformy chce. 

Laboratórium Waves 

Platforma Waves sa tiež aktívne podieľa na tom, aby pomohla projektom pretransformovať svoje myšlienky na životaschopné podniky. Laboratórium Waves Lab je technologický inkubátor, ktorý je súčasťou ekosystému a zameriava sa predovšetkým na projekty pred ICO, tímy s poradenstvom a infraštruktúrou Waves Platform na riešenie problémov v reálnom svete. 

Platforma tiež poskytuje počiatočné finančné prostriedky do výšky 300 000 USD, právnu podporu, poradenstvo, zdroje, PR a marketing vybraným tímom. 

 

Zdroj: newsbtc.com

Ak nechcete zmeškať žiadnu dôležitú informáciu, kliknite na červený zvonček dole na stránke a už vám nič neunikne. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi za váš like na Facebooku a tiež nás nájdete na Twitteri