Waves

0
1981
waves

Všetci z nás vedia, že technológia blockchain je neuveriteľné silná, ponúka obrovské výhody, môžeme vďaka nej obchodovat a prísť si k pekným peniazom a veľmi veľa ďalších vecí. Stále je tu však to, že aj do dnešného dňa sa tejto technológií nepodarilo dostať sa ku každému. Tých dôvodov prečo to tak je, je niekoľko a pre mnohých je odpoveďou práve platforma Waves.

Waves je takzvaná decentralizovaná, finančne obchodujúca platforma, ktorá bola založená vývojárom Sasha Ivanov 7. júna v roku 2016. Platforma je zpostavená na vlastnom blockchaine s vlastnými tokenmi CAT, (Custom Application Tokens) ktoré dovoľujú značne širšie využitia ako napríklad možnost vytvárania decentralizovaných crowdfundingov, prevodov, obchodovaní, uloženia fiatu a digitálnych mien.

Tento decentralizovaný volebný systém bez možnosti manipulácie umožní projektom stavať na základe platformy pre komunikáciu a tvorenie rozhodnutí ktoré sú spájané s ich komunitou.


Decentralizovaná burza

Waves taktiež ponúka svoju vlastnú burzu ktorá umožňuje užívateľom obchodvať s tokenmi všetkých druhov.

Peňaženka s viacerými menami

Užívatelia môžu používat a držat fyzické meny ako dollár, euro a čínský jüan ale zároveň aj Bitcoin. Vďaka integrovaným FIAT ,,bránam“ je možnosť vybrať peniaze priamo na Váš bankový účet.

Waves plánuje postaviť reputačný systém, ktorého úlohou bude udelovať reputačné skóre účtom na základe ich sieťovej aktivity a iných parametrov. Waves platforma vytvára svôj vlastný blockchain na báze PoS algoritmu, o ktorom sme písali tu. Blocktime je 1 minúta a každý blok má kapacitu 100 transakcí. Táto platforma taktiež spolupracuje s gigantmi ako Google Chrome store či GitHub.

Kapacita Waves je 100 miliónov mincí a nikdy ich nebude vydaných viac, toto číslo je definitívne. Waves platforma je na rozdiel od iných projektov v krypto sfére zameraná jak na pokročilých užívateľov, tak aj nováčkov, preto je zapojenie masovej verejnosti velice dôležité.

Taktiež aj z dôvodu, že odmena pre investorov ktorý ich držia, pochádza výhradne z transakčných poplatkov a aj to je dôvod prečo je nevyhnuteľné aby sa do platformy Waves pripojilo čo najviac podnikov a užívateľov. Potenciál tejto platformy je naozaj obrovský a za seba ho určite doporučujem aj na dlhodobé držanie.

Najbližšia konferencia tejto platformy sa koná 24. až 26. októbra v Las Vegas, takže možno aj teraz je správne investovanie do tejto platformy, keďže novinky a konferencie väčšinou cenu danej kryptomeny posunú smerom hore.

Waves je u nás na kryptowebe zaradený medzi Top kryptomeny pre rok 2018 a očakávame pekný rast… ?

Ak chcete dostávať vždy aktuálne info o kryptomenách, sledujte nás na Twitteri