XRP, Stellar, EOS a Cardano – hodnotené ako najlepšie podľa Weiss Cryptocurrency Ratings

0
470
Weiss Ratings publikoval najnovšiu aktualizáciu populárnej klasifikácie kryptomien, ktorá hodnotila 111 kryptomien. Iba štyri z nich dostali hodnotenie, ktoré odporúča ich nákup. Podľa klasifikácie získavajú kryptomeny rating od E- do A+. Kryptomena sa považuje podľa Weiss Ratings vhodná na nákup, ak má rating vyšší ako B-, ak je hodnotenie medzi C- a C+, odporúča sa na držanie, zatiaľ čo ak je nižšie ako D+, odporúča sa predať. Len 4 zo 100 teraz získali hodnotenie vyššie ako B Podľa nedávnej štúdie boli len XRP, XLM, ADA a EOS hodnotené známkou vyššou ako

Weiss Ratings publikoval najnovšiu aktualizáciu populárnej klasifikácie kryptomien, ktorá hodnotila 111 kryptomien. Iba štyri z nich dostali hodnotenie, ktoré odporúča ich nákup.

Podľa klasifikácie získavajú kryptomeny rating od E- do A+. Kryptomena sa považuje podľa Weiss Ratings vhodná na nákup, ak má rating vyšší ako B-, ak je hodnotenie medzi C- a C+, odporúča sa na držanie, zatiaľ čo ak je nižšie ako D+, odporúča sa predať.

Len 4 zo 111 teraz získali hodnotenie vyššie ako B

Podľa nedávnej štúdie boli len XRP, XLM, ADA a EOS hodnotené známkou vyššou ako „B“, čo znamená, že prestížna firma na posudzovanie rizík odporúča ich krátkodobý nákup a akumuláciu. Dôvody sú založené na ich potenciáli:


Podľa správy Ripple a Stellar majú ako záruku potenciál byť užitočné pre tradičné finančné odvetvia, zatiaľ čo EOS a ADA budú mať významnejší vplyv na úrovni budovania decentralizovaných spoločností.

Bitcoin získal hodnotenie C

Bitcoin (BTC) má veľký potenciál hlavne pri adopcii; avšak nemal toľko technologických inovácií ako ostatné (napr. ADA a EOS).

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi, keď nás budete zdielať na  Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber z viac možností v našej sekcii EXCHANGE