Začína sa nám kryptomenová jar?

0
1063
Počet pozitívnych noviniek sa počas

Počet pozitívnych noviniek sa počas „kryptomenovej zimy“ postupne zmenšoval. Avšak sa čím ďalej tým viac vyskytujú známky toho, že ľad na kryptomenovom trhu sa začal pomaly ale isto topiť. Bitcoin si drží stabilne svoju hodnotu.

Ukazuje sa rad investorov, ktorí veria, že svetovo najväčšia kryptomena si zaslúži pozornosť. K tomu všetkému je tu jeden ukazovateľ, ktorý prefrčal poslednou dobou cez strop.

Včera vyšla správa SFOX Crypto Volatility Report: February 2019, v ktorej analytici skúšajú porovnať zdravie trhu tým, že sledujú tieto faktory: pohyb ceny, sentiment trhu a postup vo výskume sektoru. Výsledky štvrtkovej správy? Kryptomeny majú veľkú budúcnosť a býk už klope na dvere.


Cena BTC a počet transakcií

Ďalej sa v správe uvádza:  Transakcie na sieti Bitcoin sa zvyšujú a sú na najvyššej úrovni za posledných 13 mesiacov.

Použitie kryptomien bol a vždy bude najlepší argument v diskusii, či sa nachádzame v býčom alebo medveďom trhu. Hodnota a likvidita kryptomien sa tým zvyšuje. Avšak v správe sa tiež hovorí o tom, že vyhlásenie „konca zimy“ je ešte stále nevyzreté. Mainstreamové médiá si dali od informovania o vývoji ceny BTC na chvíľu pauzu. Avšak vyhľadávania na Google dosahuje závratných výšin.

ETF za dverami

Nie ste nijako unesení z čakania na Bitcoin ETF? Správa SFOX hovorí o tom, že ste v menšine. Ohlásenie BTC ETF vytvára na trhu zaujímavý apetít a mnoho investorov preto po kryptomenách vytrvalo pozerá.

  „Hoci niektorí hráči v sektore kryptomien pochybujú o vplyve Bitcoin ETF, trh stále na správy okolo fondu veľmi dobre reaguje. V dvoch dňoch obklopených správami o ETF sa Bitcoin vyšplhal o 7%.“

A čo si myslíte vy? Začali sa kryptomeny prebúdzať a blíži sa veľký obrat alebo ešte máme čas? Píšte vaše komentáre pod článok.

 

Ak obchodujete kryptomeny a chcete sa včas dozvedieť čo práve nakúpiť alebo predať, určite sa oplatí sledovať náš kanál CrypttoSignals na Telegrame, kde denne pridávame obchodné signály od profesionálnych traderov. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, máte na výber z viac možností v sekcii EXCHANGE