Zatiaľ čo dominancia Bitcoinu (BTC) rastie, celkový marketcap klesá

0
838
Kryptotrh je od začiatku tohto týždňa v červenom. Súčasný medvedí trh sa považuje za tretí najhorší za tento rok. Mnohí špekulujú, že oznámenie zo strany SEC, že odloží rozhodnutie do septembra, je dôvodom masívneho negatívneho vplyvu na cenu Bitcoinu [BTC] a altcoinov. Zatiaľ čo niektorí špekulujú, že sú za tým veľryby. Bitcoin [BTC] v súčasnosti dominuje na trhu s viac ako 50,93% a zdá sa, že sa zvyšuje. Hoci dominancia BTC dosiahla v tomto roku najvyššiu úroveň, celkový marketcap dosiahol najnižšiu úroveň. Súčasná celková hodnota marketcapu sa odhaduje na približne 208,05 miliardy dolárov. To naznačuje, že trh s kryptomenami stratil asi 20 miliárd dolárov za pár hodín, pretože medvede dosiahli v tomto roku celosvetové minimum. Najvyššia trhová hranica pre rok 2018 sa odhaduje na približne 834 miliárd dolárov, čo bolo začiatkom tohto roka, t. j. v januári. Bola to taktiež najvyššia trhová kapitalizácia pre kryptomeny. V porovnaní s tým trh stratil v tomto roku viac ako 70 miliárd dolárov. Medvedí trh viedol k tomu, že za posledných 7 dní stratilo veľa mincí viac ako 10%. Najväčšími porazenými na trhu za posledných 7 dní sú IOTA [MIOTA], XRP [XRP] a NEO [NEO]. Je leto, čas dovoleniek a pracovného oddychu, to tiež trhu moc neprospieva. Uvidíme čo nám prinesie september a koniec roka. V každom prípade investujte s rozumom a nečakajte milióny. Je lepšie sa uskromniť, ako potom plakať nad prázdnou peňaženkou. A ak by ste mali chuť si s nami zasúťažiť, navštívte DigiByte Chat Group na telegrame a hrajte o hardvérovú peňaženku Ledger nano S do ktorej si môžete bezpečne ukladať vaše kryptomeny. Súťaž je zastrešuje marketingový manažér projektu DigiByte a KryptoWeb. Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v sekcii EXCHANGE

Kryptotrh je od začiatku tohto týždňa v červenom. Súčasný medvedí trh sa považuje za tretí najhorší za tento rok. Mnohí špekulujú, že oznámenie zo strany SEC, že odloží rozhodnutie do septembra, je dôvodom masívneho negatívneho vplyvu na cenu Bitcoinu [BTC] a altcoinov. Zatiaľ čo niektorí špekulujú, že sú za tým veľryby.

 

Bitcoin [BTC] v súčasnosti dominuje na trhu s viac ako 50,93% a zdá sa, že sa zvyšuje. Hoci dominancia BTC dosiahla v tomto roku najvyššiu úroveň, celkový marketcap dosiahol najnižšiu úroveň.


Súčasná celková hodnota marketcapu sa odhaduje na približne 208,05 miliardy dolárov. To naznačuje, že trh s kryptomenami stratil asi 20 miliárd dolárov za pár hodín, pretože medvede dosiahli v tomto roku celosvetové minimum.

bitcoin kryptomena

Najvyššia trhová hranica pre rok 2018 sa odhaduje na približne 834 miliárd dolárov, čo bolo začiatkom tohto roka, t. j. v januári. Bola to taktiež najvyššia trhová kapitalizácia pre kryptomeny. V porovnaní s tým trh stratil v tomto roku viac ako 70 miliárd dolárov.

Medvedí trh viedol k tomu, že za posledných 7 dní stratilo veľa mincí viac ako 10%. Najväčšími porazenými na trhu za posledných 7 dní sú IOTA [MIOTA], XRP [XRP] a NEO [NEO].

Je leto, čas dovoleniek a pracovného oddychu, to tiež trhu moc neprospieva. Uvidíme čo nám prinesie september a koniec roka. V každom prípade investujte s rozumom a nečakajte milióny. Je lepšie sa uskromniť, ako potom plakať nad prázdnou peňaženkou.

A ak by ste mali chuť si s nami zasúťažiť, navštívte DigiByte Chat Group na telegrame a hrajte o hardvérovú peňaženku Ledger nano S do ktorej si môžete bezpečne ukladať vaše kryptomeny. Súťaž je zastrešuje marketingový manažér projektu DigiByte a KryptoWeb.

 

Ak sa vám páčia naše stránky, budeme radi ak nás budete zdielať na Twitteri. Ak si chcete kúpiť kryptomeny, tak máte na výber viac možností v sekcii EXCHANGE